Czy to Twoja firma?

PARTNERS SERRAMENTI Sp. z o.o. praca

Strumień
PARTNERS SERRAMENTI Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy PARTNERS SERRAMENTI Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PARTNERS SERRAMENTI Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PARTNERS SERRAMENTI Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji pcv i aluminium

    PARTNERS SERRAMENTI Sp. z o.o.
    • Strumień
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obróbka materiałów i częsci profili PCV pod wskazane wymiary z zachowaniem zasad technologicznych i przestrzeganiem norm jakościowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy, umiejętności manualne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Strumieniu