Czy to Twoja firma?

Zespół Radców Prawnych Jurysta P. Trojak Spółka partnerska praca

Andrychów
Zespół Radców Prawnych Jurysta P. Trojak Spółka partnerska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Aplikant Andrychów
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa

Oferty pracy Zespół Radców Prawnych Jurysta P. Trojak Spółka partnerska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Radców Prawnych Jurysta P. Trojak Spółka partnerska

Praca Zespół Radców Prawnych Jurysta P. Trojak Spółka partnerska - oferty archiwalne

  • Referent ds. prawnych

    Zespół Radców Prawnych Jurysta P. Trojak Spółka partnerska
    • Andrychów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sporządzenie projektów pism procesowych, opinii prawnych i innych dokumentów związanych z działalnością kancelarii, uczestniczenie w czynnościach z zakresu obsługi i pomocy prawnej świadczonej przez kancelarię, badanie i analiza akt prowadzonych spraw.
      Praca na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia, na pełny etat, w godz.9-17, jednozmianowa.
      Kontakt osobisty, telefoniczny 338702806, e-mailowy: jurysta@post.pl .

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), prawnicze
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat B, zdolność analitycznego myślenia , Biegła obsługa komputera - Umiejętność obsługi programów MS Office
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe prawnicze, biegła obsługa komputera, umiejętność obsługi programów MS Office, prawo jazdy kat. B, zdolność analitycznego myślenia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 do 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Andrychowie