ARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy ARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wybrane oferty innych pracodawców

ARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - ARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pełna nazwa
Adres rejestrowy
Aleja Jana Pawła II 80/5 00-175 Warszawa
NIP
6842021218
REGON
370383796
KRS
0000103512
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
28.03.2002
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 80.10.Z Działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca ARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka biurowa

    • Wilkowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Utrzymanie czystości pomieszczeń biurowych, hal.

      Praca w systemie dwuzmianowym w godz.: 7.00-15.00 lub 14.00-22.00 od pn. do pt. do uzgodnienia. Praca w Wilkowicach
      Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia. Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności. Doświadczenie nie jest wymagane.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wilkowicach