Czy to Twoja firma?

GOSPODARSTWO ROLNO-NASIENNE ROL-NAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Płochocin
GOSPODARSTWO ROLNO-NASIENNE ROL-NAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy GOSPODARSTWO ROLNO-NASIENNE ROL-NAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GOSPODARSTWO ROLNO-NASIENNE ROL-NAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca GOSPODARSTWO ROLNO-NASIENNE ROL-NAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pomocniczy robotnik polowy

    GOSPODARSTWO ROLNO-NASIENNE ROL-NAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Płochocin
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Pomocniczy robotnik polowy, obieranie ziemniaków

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: [Inne] : znajomość języka ukraińskiego wymagana jest do pracy i porozumiewania się z zespołem współpracowników; dobra kondycja fizyczna; brak przeciwskazań do dźwigania.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: [System wynagradzania] : godzinowy

Pracodawcy w Płochocinie