Czy to Twoja firma?

ESPERSEN POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Koszalin
przetwarzanie i konserwowanie ryb
ESPERSEN POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Koszalin
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy ESPERSEN POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ESPERSEN POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca ESPERSEN POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Nauczyciel przedmiotów zawodowych

    ESPERSEN POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Koszalin
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Twoje główne zadania:
      - opieka nad pracownikami zawodowymi;
      - prowadzenie zajęć teoretycznych z zakresu elektromechaniki i automatyki;
      - praca nad budową planu nauczania z perspektywą na kolejne lata;
      - dbanie o rozwój zawodowy uczniów / pracowników zawodowych.

      Ważne, abyś posiadał(a):
      - wiedzę z zakresu automatyki i elektromechniki;
      - doświadczenie w nauczaniu;
      - mile widziane uprawnienia pedagogiczne;
      - książeczkę zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia;
      - gotowość do pracy w środy, czwartki i piątki w godzinach 7:00 - 15:00.

      Jesteś osobą:
      - odpowiedzialną, zaangażowaną i kreatywną;
      - dobrze zorganizowaną i asertywną;
      - z pasją do nauczania i dzielenia się wiedzą,
      - o pozytywnym nastawieniu, lubiącą pracę z ludźmi.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne, nadzór nad uczniami/stażystami
      • Inne wymagania: mile widziane uprawnienia pedagogiczne, wiedza z zakresu automatyki i elektromechniki; książeczkę zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia; jeżeli osobowości: odpowiedzialną, zaangażowaną i kreatywną; bdobrze zorganizowaną i asertywną; z pasją do nauczania i dzielenia się wiedzą, o pozytywnym nastawieniu, lubiącą pracę z ludźmi.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Koszalinie