Aalberts hydronic flow control Sp. z o.o.

Aalberts hydronic flow control Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Magazynier Leszno
w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy Aalberts hydronic flow control Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Aalberts hydronic flow control Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Aalberts hydronic flow control Sp. z o.o.

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - Aalberts hydronic flow control Sp. z o.o.

Pełna nazwa
FLAMCO MEIBES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Gronowska 8 64-100 Leszno
NIP
6970013414
REGON
410511950
KRS
0000044366
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
21.09.2001
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 28.14.Z Produkcja pozostałych kurków i zaworów
  • 28.21.Z Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych

Budownictwo

  • 43.22.Z Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.43.Z Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego
  • 46.69.Z Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń
  • 46.73.Z Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego
  • 46.74.Z Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie Aalberts hydronic flow control Sp. z o.o.

4.2

Na podstawie 44 oceny z Google.

Ted Zark

Ted Zark

"Fachowa i profesjonalna obsługa , doskonałe doradztwo"

5 lat temu

Jerzy Grochowiak

"Miła i serdeczna atmosfera oraz fachowcy na pozionie"

5 lat temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Gorzów Wielkopolski
  3. Warszawa
  4. Leszno
  5. Kalisz
  6. Miedzyrzecz
  7. Szczecin
  8. Bielsko-Biała
  9. Ostrów Wielkopolski
  10. Pruszków

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca Aalberts hydronic flow control Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    • Gorzów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • bez doświadczenia
    • Flamco Meibes Spółka z o.o. z siedzibą w Lesznie, oddział w Gorzowie Wielkopolskim, zajmujący się produkcją metalowych elementów centralnego ogrzewania zatrudni pracownika produkcji.

      Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

      Zakres obowiązków

      • przygotowanie/obróbka elementów zgodnie ze zleceniem
      • estetyka wykonania
      • współpraca z innymi pracownikami działu

      Wymagania

      • posiadanie zmysłu technicznego
      • umiejętność obsługi narzędzi typu wiertarka, szlifierka kątowa
      • zaangażowanego podejścia do pracy
      • dokładność

      Oferujemy

      • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
      • atrakcyjny system wynagradzania
      • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
      • pracę w systemie jedno-zmianowym
      • pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze

    • praca od zaraz
    • Spółka z o.o. Meibes Metall- Technik w Gorzowie Wielkopolskim, która zajmuje się produkcją metalowych elementów centralnego ogrzewania zatrudni pracownika produkcji.

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Lesznie