Czy to Twoja firma?

Rafał Seniuk Usługi Transportowe praca

Konin
Rafał Seniuk Usługi Transportowe najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Konin
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Rafał Seniuk Usługi Transportowe

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Rafał Seniuk Usługi Transportowe

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Rafał Seniuk Usługi Transportowe - oferty archiwalne

  • Pomocnik kierowcy

    Rafał Seniuk Usługi Transportowe
    • Konin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pomocnik kierowcy - załadunek i rozładunek.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B
      • Inne wymagania: Od kandydata oczekujemy zaangażowanie i punktualność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 3.010,00+ premia Praca na terenie Konin- Poznań
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Koninie