1. Marcin Tomaszewski PRIME SOURCING 2. FORTA MARCIN TOMASZEWSKI

1. Marcin Tomaszewski PRIME SOURCING 2. FORTA MARCIN TOMASZEWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Wulkanizator Gdańsk
w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy 1. Marcin Tomaszewski PRIME SOURCING 2. FORTA MARCIN TOMASZEWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca 1. Marcin Tomaszewski PRIME SOURCING 2. FORTA MARCIN TOMASZEWSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca 1. Marcin Tomaszewski PRIME SOURCING 2. FORTA MARCIN TOMASZEWSKI - oferty archiwalne

  • Pracownik wulkanizacji z doświadczeniem

    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wymiana opon, naprawa opon. Praca w zakładzie wulkanizacji od poniedziałku do soboty w systemie dwuzmianowym zgodnie z grafikiem, ustalonym z pracodawcą. Zakład czynny w godzinach 7-19.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: odpowiedzialność, dyspozycyjność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 6 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: . Do nowo powstającego warsztatu wulkanizacji poszukuję do Pracy w Gdańsku Osowa wykwalifikowanych p
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku