Czy to Twoja firma?

BRICOMAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Gdańsk
BRICOMAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Gdańsk
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy BRICOMAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BRICOMAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca BRICOMAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. kluczowych klientów

    BRICOMAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Zapewnienie realizacji celów sprzedażowych. Pozyskiwanie nowych klientów poprzez: kontakt telefoniczny i mailowy z potencjalnymi klientami, udział w przetargach, przygotowywanie ofert. Rozwój sprzedaży zdalnej oraz stacjonarnej z Klientem PRO poprzez regularną pracę z aktualnymi klientami, organizowanie akcji handlowych, informowanie o aktualnych okazjach itp. Profesjonalna obsługa Klientów PRO. Współpraca z innymi działami sklepu. Budowanie PROfesjonalnej relacji z klientami przez skuteczny kontakt bezpośredni, telefoniczny i e-mailowy. Organizacja i uczestniczenie w szkoleniach produktowych dla fachowców. Praca zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: milw widziane doświadczenie w handlu asortymentem budowlanym, obsługa komputera, umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami, poszukiwanie nowych, prostych rozwiązań.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: . Umowa o pracę na starcie na 6 miesięcy, a kolejna jest już na czas nieokreślony. Firma oferuje: -
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Przedstawiciel handlowy

    • Gdańsk

      Realizacja założonych celów sprzedażowych. Aktywne pozyskiwanie nowych klientów PROfesjonalnych. Praca z klientami w promieniu +/- 50 km wykorzystując wszystkie możliwe kanały dotarcia. Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami. Udział w targach oraz wydarzeniach branżowych w celu nawiązywania nowych kontaktów. Profesjonalna obsługa klienta. Ścisła współpraca z kierownikami działów w celu jak najsprawniejszej realizacji zamówienia.

      Wymagania

      • Inne wymagania: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość branży- będzie dodatkowym atutem, umiejętności sprzedażowe prowadzenie prezentacji, rozmów handlowych i negocjacji, nastawienie na cel, dobra organizacja pracy, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 800 PLN

Pracodawcy w Gdańsku