Czy to Twoja firma?

INTER-TEAM Sp. z o.o. praca

Koszalin
Sprzedaż hurtowa części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
INTER-TEAM Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Koszalin
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy INTER-TEAM Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INTER-TEAM Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca INTER-TEAM Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Magazynier

    INTER-TEAM Sp. z o.o.
    • Koszalin
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      rozkładanie towaru w magazynie, przygotowywanie towaru od wysyłki

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: dokładność, komunikatywność, mile widziani obywatele Ukrainy ( wymagana komunikatywna znajomość języka polskiego)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
      • Opis wynagrodzenia: za godzinę

Pracodawcy w Koszalinie