Czy to Twoja firma?

BETONHOUSE Sebastian Pobłocki praca

Gdańsk
BETONHOUSE Sebastian Pobłocki najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Cieśla Gdańsk
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy BETONHOUSE Sebastian Pobłocki

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BETONHOUSE Sebastian Pobłocki

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca BETONHOUSE Sebastian Pobłocki - oferty archiwalne

  • Cieśla szalunkowy/zbrojarz

    BETONHOUSE Sebastian Pobłocki
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie prac zbrojarskich, ciesielskich na nowo budowanych inwestycjach na terenie Trójmiasta, głównie Gdańsk. Praca od poniedziałku do piątku (oraz w wybrane soboty), w zakresie godzin: 7-17 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą).

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: umiejętności i kompetencje zawodowe, doświadczenie w branży budowlanej, samodzielność podczas wykonywanych prac, gotowość podjęcia pracy od zaraz. Pracodawca oferuje możliwość przyuczenia. W przypadku cudzoziemców dodatkowo wymagana jest znajomość języka polskiego na poziomie podstawowym (A2).

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 23,18 do 28,97 PLN
      • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę, atrakcyjne zarobki od 20 do 25 zł
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Gdańsku