Czy to Twoja firma?

NITREX METAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Sosnowiec
Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia
NITREX METAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy NITREX METAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NITREX METAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca NITREX METAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pakowacz ręczny

    NITREX METAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Sosnowiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • rozkładanie towarów zgodnie z wytycznymi,
      • dbanie o porządek na stanowisku pracy
      • kompletowanie zamówień klientów zgodnie z zamówieniem / specyfikacją;
      • pakowanie towarów i przygotowywanie do wysyłki;
      • zabezpieczanie antykorozyjne poprzez impregnacją olejem;
      • zgłaszanie zapotrzebowania na materiały wymagane do pakowania;
      • dokonywanie wizualnej kontroli jakości towaru przed przygotowaniem wysyłki;
      • zabezpieczanie towarów przed uszkodzeniem;
      • obsługiwanie sprzętu do pakowania towarów;
      [Godzina zakończenia pracy] : 15:30
      Dodatkowe zadania zawodowe:
      • obsługa wózka ręcznego

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: dokładność, Bardzo dobra organizacja własnej pracy
      • Inne wymagania: odpowiedzialność za powierzone zadania; koordynacja ruchowo-wzrokowa; Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: A1 - początkujący

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sosnowcu