Czy to Twoja firma?

Związek Solidarnych Kierowców TAXI praca

Białystok
Związek Solidarnych Kierowców TAXI najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Operator Białystok
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Związek Solidarnych Kierowców TAXI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Związek Solidarnych Kierowców TAXI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Związek Solidarnych Kierowców TAXI - oferty archiwalne

  • Telefonistka, operator centrali telefonicznej

    Związek Solidarnych Kierowców TAXI
    • Białystok
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa zleceń telefonicznych poprzez głównie odbieranie telefonów od klientów w celu zamówienia taksówki, wysłanie w/w zamówienia przez system komputerowy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: dobra znajomość obsługi komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Białymstoku