Czy to Twoja firma?

Środowiskowy Dom Samopomocy w Chełmży praca

Toruń
Środowiskowy Dom Samopomocy w Chełmży najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Opiekun Toruń
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Środowiskowy Dom Samopomocy w Chełmży

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Środowiskowy Dom Samopomocy w Chełmży

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Środowiskowy Dom Samopomocy w Chełmży - oferty archiwalne

  • Asystent osoby niepełnosprawnej

    Środowiskowy Dom Samopomocy w Chełmży
    • Chełmża
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      ułatwianie osobie niepełnosprawnej wykonywania czynności dnia codziennego, pomoc w uzyskaniu jak największej samodzielności

      Wymagania

      • Wykształcenie: pomaturalne/policealne
      • Inne wymagania: wymagane 3 miesięczne doświadczenie zawodowe w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Opiekun

    • Chełmża

      wsparcie osób niepełnosprawnych w codziennych czynnościach

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Toruniu