Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mikołaja Kopernika w Czechowicach-Dziedzicach

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mikołaja Kopernika w Czechowicach-Dziedzicach najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mikołaja Kopernika w Czechowicach-Dziedzicach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mikołaja Kopernika w Czechowicach-Dziedzicach

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mikołaja Kopernika w Czechowicach-Dziedzicach - oferty archiwalne

  • Konserwator-cd

    • Czechowice-Dziedzice
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Przegląd pomieszczeń pod kątem usterek, usuwanie ustereki bieżące drobne remonty niewymagające specjalistycznego przygotowania, konserwacja sprzętu szkolnego, ogrodzenia, dbanie o ogród szkolny.
      Praca na 1/2 etatu, w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do piątku, w godz. 15:00-19:00 (do uzgodnienia). Umowa o pracę na okres próbny na okres 1.09.2022 r. - 30.11.2022 r.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie i doświadczenie dowolne, wymagana umiejętność naprawy drobnego sprzętu.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Czechowicach-Dziedzicach