Czy to Twoja firma?

DGP SECURITY PARTNER Sp.z o.o. praca

Katowice
DGP SECURITY PARTNER Sp.z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ochroniarz Katowice
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy DGP SECURITY PARTNER Sp.z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DGP SECURITY PARTNER Sp.z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca DGP SECURITY PARTNER Sp.z o.o. - oferty archiwalne

  • Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej

    DGP SECURITY PARTNER Sp.z o.o.
    • Głogów
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      ochrona mienia, obserwacja osób, obchody, Sumienna realizacja obowiązków służbowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej (POF) Pozwolenie na broń Maszynową(F)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 do 26,2 PLN

    • Głogów

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Katowicach