PERSONALUX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

PERSONALUX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy PERSONALUX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PERSONALUX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PERSONALUX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PERSONALUX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik remontowo-budowlany

    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      prace remontowo budowlane wykonywane na terytorium Polski jak również w delegacji - kraj docelowy NIEMCY

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: pracownicy bez doświadczenia z możliwością przyuczenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie podstawowe 19.70 zł/h brutto +dodatki za pracę w delegacji
  • Pracownik budowlany

    • Gdańsk

      prace ogólnobudowlane i remontowe

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe

      Oferujemy

Pracodawcy w Gdańsku