Czy to Twoja firma?

Rejonowy Związek Spółek Wodnych praca

Mielec
Rejonowy Związek Spółek Wodnych najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Rejonowy Związek Spółek Wodnych

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Rejonowy Związek Spółek Wodnych

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Rejonowy Związek Spółek Wodnych poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Rejonowy Związek Spółek Wodnych - oferty archiwalne

  • Kierownik biura

    Rejonowy Związek Spółek Wodnych
    • Mielec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      kierownik biura,
      organizowanie, kierowanie, nadzorowanie całokształtu robót melioracyjnych wykonywanych przez związek, rozliczanie robót wykonanych, gospodarowanie sprzętem, materiałami, opracowywanie planów pracy, kierowanie pracą biura.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: wykształcenie minimum średnie meliorant lub agromeliorant, wiedza techniczna dot. budowy urządzeń melioracyjnych, prawo jazdy kat. B, dośwaidczenie minimum 3 lata

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 200 do 5 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Mielcu