Renata Garbalińska

Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych
Renata Garbalińska najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Renata Garbalińska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Renata Garbalińska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Renata Garbalińska - oferty archiwalne

  • Kasjer - sprzedawca

    • Dąbrowa Górnicza
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Wykładanie towaru, przyjmowanie dostaw, sprzątanie miejsca pracy.

      Praca na dwie zmiany w godzinach od 6:00 do 14:30 oraz od 14:30 do 23:00.
      Praca również w soboty i niedziele handlowe - wg grafiku.

      I umowa na okres próbny 3 miesiące z możliwością przedłużenia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 152 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 19,70 zł/h brutto.

Pracodawcy w Dąbrowie Górniczej