Czy to Twoja firma?

FLUIDCONTROL SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Katowice
PRODUKCJA POZOSTAŁYCH MASZYN OGÓLNEGO PRZEZNACZENIA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA. PRODUKCJA KONSTRUKCJI METALOWYCH I ICH CZĘŚCI.
FLUIDCONTROL SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy FLUIDCONTROL SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FLUIDCONTROL SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca FLUIDCONTROL SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Pracownik utrzymania czystości (1/2 etatu)

    FLUIDCONTROL SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      - Utrzymywanie czystości w pomieszczeniach biurowych i magazynie.
      - Godziny pracy: 9:00-13:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. zawodowe. Doświadczenie NIE jest wymagane (istnieje możliwość przyuczenia).

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 1600 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na okres próbny 3 miesiące. Docelowo praca na
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Katowicach