Czy to Twoja firma?

SKLEP MIĘSNY STOPA STOPA-GARNCARZ KINGA praca

Mielec
SKLEP MIĘSNY STOPA STOPA-GARNCARZ KINGA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Mielec
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy SKLEP MIĘSNY STOPA STOPA-GARNCARZ KINGA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SKLEP MIĘSNY STOPA STOPA-GARNCARZ KINGA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca SKLEP MIĘSNY STOPA STOPA-GARNCARZ KINGA - oferty archiwalne

  • Sprzedawca na stoisku mięsnym

    SKLEP MIĘSNY STOPA STOPA-GARNCARZ KINGA
    • Mielec
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Sprzedaż mięsa i wędlin
      Praca na 1/2 etatu w godz.:
      Poniedziałek: 8-13
      wtorek - piątek: I zmiana: 6-10, II zmiana: 12-16
      sobota: 7-11

      Wymagania

      • Inne wymagania: Brak wymagań dot. poziomu wykształcenia, mile widziane doświadczenie w branży mięsnej, chęci do pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Mielcu