eLeader

Czy to Twoja firma?

eLeader praca

Lublin

Dynamicznie rozwijająca się polska firma high-tech eLeader, posiadająca wdrożenia w ponad 80 krajach świata, pionier na rynku aplikacji mobilnych, laureat konkursów i rankingów branżowych w Polsce i na świecie (Deloitte Fast Technology, Red Herring Top 100, Juniper Research, Gartner), o swobodnej kulturze organizacyjnej – zaprasza do swojego zespołu w Lublinie ambitne osoby do współpracy.

eLeader najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka) sprzedaż / zakupy zarządzanie / dyrekcja księgowość / ekonomia media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy eLeader

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca eLeader

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa eLeader

Siedziba główna

eLeader poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
eLeader
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca eLeader - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. sprzedaży zagranicznej

    eLeader
    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • nawiązywanie kontaktów handlowych oraz współpraca z klientami i partnerami biznesowymi;
      • sprzedaż oprogramowania opartego na sztucznej inteligencji;
      • negocjowanie umów, warunków współpracy i przygotowywanie ofert handlowych;
      • analiza rynku i konkurencji;
      • udział w spotkaniach biznesowych, konferencjach i seminariach branżowych;
      • rozwijanie swoich umiejętności.

      Wymagania

      • minimum rok doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta w sektorze B2B lub B2C;
      • doświadczenie w branży FMCG/CPG;
      • język angielski na poziomie minimum C1 wg Rady Europy (wymóg konieczny);
      • umiejętności handlowe i negocjacyjne;
      • nastawienie na cele i osiąganie wyników;
      • umiejętność pracy w zespole i efektywne zarządzanie własnym czasem;
      • prawo jazdy kat. B;
      • gotowość do odbywania podróży służbowych.

      Mile widziane

      • znajomość branży IT;
      • znajomość dodatkowego języka obcego;
      • doświadczenie w pracy z narzędziami typu PowerBl;
      • doświadczenie w pracy z narzędziami do rozpoznawania obrazu.

      Oferujemy

      • umowę o pracę lub inne dogodne formy zatrudnienia;
      • elastyczny czas pracy;
      • możliwość pracy zdalnej;
      • pakiet szkoleń wdrożeniowych;
      • atmosferę otwartości i współpracy w zgranym zespole.

Pracodawcy w Lublinie