Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Małego Powstańca praca

Ząbki
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Małego Powstańca najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Małego Powstańca

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Małego Powstańca

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Małego Powstańca poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Małego Powstańca - oferty archiwalne

  • Opiekun dzieci na przejściach dla pieszych

    Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Małego Powstańca
    • Ząbki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom podczas przechodzenia przez przejście dla pieszych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek za wysługę lat + premia.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel informatyki

    • Ząbki

      Nauczyciel informatyki w szkole podstawowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia zgodnie ze stopniem awansu zawodowego

Pracodawcy w Ząbkach