Czy to Twoja firma?

STREFA SZTUKI KRAWIECKIEJ EWA GANDZIAROWSKA praca

Poznań
STREFA SZTUKI KRAWIECKIEJ EWA GANDZIAROWSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Krawiec Poznań
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy STREFA SZTUKI KRAWIECKIEJ EWA GANDZIAROWSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca STREFA SZTUKI KRAWIECKIEJ EWA GANDZIAROWSKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca STREFA SZTUKI KRAWIECKIEJ EWA GANDZIAROWSKA - oferty archiwalne

  • Krojczy bielizny

    STREFA SZTUKI KRAWIECKIEJ EWA GANDZIAROWSKA
    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Rysunek kroju, układ szablonów, korekta i weryfikacja szablonów , lagowanie dzianin, krojenie przy użyciu noży ręcznych oraz obsługa systemu komputerowego do rozkroju.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, średnie zawodowe
      • Inne wymagania: znajomość kroju małych elementów z dzianiny i koronki, znajomość kroju skomputeryzowanego, Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie o stopniu średnio zaawansowanym. Uzasadnienie: praca przy obsłudze systemu komputerowego w języku angielskim , dokumentacje technologiczne w tym samym języku.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Poznaniu