Czy to Twoja firma?

HOLDNOVA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Katowice
ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH. PRODUKCJA CERAMICZNYCH KAFLI I PŁYTEK.
HOLDNOVA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy HOLDNOVA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HOLDNOVA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

HOLDNOVA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca HOLDNOVA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Betoniarz - zbrojarz

    HOLDNOVA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - Wykonywanie robót ciesielsko-zbrojarskich.
      - Miejsce wykonywania pracy: Katowice oraz teren woj. śląskiego według zleceń.
      - Godziny pracy: 7:00-15:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
      • Uprawnienia: Czytanie projektów architektoniczno-budowlanych
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. zawodowe. Doświadczenie zawodowe min. 3 lata na stanowisku: Betoniarz - Zbrojarz.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 30,79 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 30,79 zł/brutto/godzina. Praca na umowę o pracę na czas określony: 5 lat. Docelowo pr
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Murarz

    • Katowice

      - Murowanie ścian w budynkach mieszkalnych i niemieszkalnych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. zawodowe. Doświadczenie zawodowe min. 3 lata na stanowisku murarza.

      Oferujemy

Pracodawcy w Katowicach