EAST-GEO USŁUGI GEODEZYJNO - KRATOGRAFICZNE PAWEŁ KRASOWSKI

EAST-GEO USŁUGI GEODEZYJNO - KRATOGRAFICZNE PAWEŁ KRASOWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy EAST-GEO USŁUGI GEODEZYJNO - KRATOGRAFICZNE PAWEŁ KRASOWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EAST-GEO USŁUGI GEODEZYJNO - KRATOGRAFICZNE PAWEŁ KRASOWSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca EAST-GEO USŁUGI GEODEZYJNO - KRATOGRAFICZNE PAWEŁ KRASOWSKI - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    • Białystok
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Prace biurowe.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: wykształcenie: min. średnie lub wyższe, mile widziane doświadczenie w geodezji, prawo jazdy kat. B, obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: stawka miesięczna

Pracodawcy w Białymstoku