Czy to Twoja firma?

PIXI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Lublin
PIXI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport serwis / montaż

Oferty pracy PIXI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PIXI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PIXI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PIXI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Kierowca - serwisant toalet przenośnych

    PIXI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      serwisowanie toalet przenośnych na terenie województwa lubelskiego

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, Znajomość topografii miasta, dobra orientacja w terenie
      • Inne wymagania: znajomość topografii Lublina, Lubelszczyzny mile widziane doświadczenie zawodowe jako kierowca

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Montażysta - serwisant kontenerów

    • Lublin

      Montaż, demontaż, naprawa oraz sprzątanie kontenerów;

      Wymagania

      • Inne wymagania: umiejętności manualne, obsługa podstawowych narzędzi

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Lublinie