Czy to Twoja firma?

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA SŁONECZNA praca

Kielce
Zarządzanie nieruchomościami
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA SŁONECZNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna serwis / montaż hr / kadry

Oferty pracy SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA SŁONECZNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA SŁONECZNA

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA SŁONECZNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA SŁONECZNA - oferty archiwalne

  • Specjalista d/s organizacyjno kadrowych

    SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA SŁONECZNA
    • Kielce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      w/g potrzeb

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
      • Inne wymagania: ; doświadczenie zawodowe ok 10 lat na w/w/ stanowisku, znajomość pakietu MS Office, wysoka kultura osobista.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 5 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Gospodarz posesji

    • Kielce
    • część etatu

      Prace porządkowe: koszenie trawników, strzyżenie żywopłotów itp.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Prace porządkowe: koszenie trawników, strzyżenie żywopłotów itp.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 do 3 100 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w dni wolne - w razie konieczności (odśnieżanie) Praca na 3/4 etatu.
  • Konserwator ogólnobudowlany

    • Kielce
    • umowa na zastępstwo

      w/g potrzeb

      Wymagania

      • Inne wymagania: Prace konserwatorskie (naprawa zamków, drzwi, ławek itp.).

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 900 do 4 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca na min. 6 m-cy

Pracodawcy w Kielcach