Czy to Twoja firma?

ANDRZEJ JASTRZĘBSKI LOPFAST praca

Częstochowa
ANDRZEJ JASTRZĘBSKI LOPFAST najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Częstochowa
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ANDRZEJ JASTRZĘBSKI LOPFAST

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ANDRZEJ JASTRZĘBSKI LOPFAST

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ANDRZEJ JASTRZĘBSKI LOPFAST - oferty archiwalne

  • Specialista ds. montażu i ofertowania

    ANDRZEJ JASTRZĘBSKI LOPFAST
    • Częstochowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pozyskiwanie projektów; wykonywanie ofert; obsługa projektów; przygotowanie montażu; montaż bram

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Obsługa MS Office; znajomość montażu bram segmentowych, rolowanych; prawo jazdy kategorii B; znajomość branży bramiarskiej; ABC biznesu; ABC księgowości z obsługą komputera; staż pracy 10 lat.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Godzina zakończenia pracy: 16:30
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Częstochowie