Czy to Twoja firma?

Toruńskie Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne GAMA Zbigniew Manowski praca

Toruń
Toruńskie Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne GAMA Zbigniew Manowski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Toruńskie Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne GAMA Zbigniew Manowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Toruńskie Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne GAMA Zbigniew Manowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Toruńskie Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne GAMA Zbigniew Manowski - oferty archiwalne

  • Asystentka stomatologiczna

    Toruńskie Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne GAMA Zbigniew Manowski
    • Toruń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      asystowanie stomatologowi, przygotowanie stanowiska przed i po zakończeniu wykonywania zabiegów

      Wymagania

      • Wykształcenie: pomaturalne/policealne, medyczne, kierunek: asystentka stomatologiczna
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na stanowisku asystentki stomatologicznej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia praca w godz.: pn, śr, pt - 9.00-17.00; wt, czw, - 11.00-19.00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Toruniu