Szkoła Języków Obcych Świat Lingwisty Agnieszka Dębowiak

Szkoła Języków Obcych Świat Lingwisty Agnieszka Dębowiak najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Szkoła Języków Obcych Świat Lingwisty Agnieszka Dębowiak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Języków Obcych Świat Lingwisty Agnieszka Dębowiak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Szkoła Języków Obcych Świat Lingwisty Agnieszka Dębowiak poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Szkoła Języków Obcych Świat Lingwisty Agnieszka Dębowiak - oferty archiwalne

  • Native speaker języka angielskiego

    • Poznań
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Nauczanie języka angielskiego jako Native Speaker pochodzący z Wielkiej Brytanii w szkole językowej. praca 10-15godz./tygodniowo

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 70 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto/h

Pracodawcy w Poznaniu