Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNYCH EKOBUD GANCZARSKI, WIANECKI SPÓŁKA JAWNA praca

Piekary Śląskie
Budownictwo - roboty budowalne
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNYCH EKOBUD GANCZARSKI, WIANECKI SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Piekary Śląskie
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNYCH EKOBUD GANCZARSKI, WIANECKI SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNYCH EKOBUD GANCZARSKI, WIANECKI SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNYCH EKOBUD GANCZARSKI, WIANECKI SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu ciężarowego pow. 3,5 t.

    PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNYCH EKOBUD GANCZARSKI, WIANECKI SPÓŁKA JAWNA
    • Piekary Śląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Kierowanie samochodem ciężarowym pow. 3,5 t. "wanna"

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: prawo jazdy C+ E, Karta kierowcy
      • Inne wymagania: prawo jazdy kategorii C+E, karta kierowcy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 7-15
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Piekarach Śląskich