Czy to Twoja firma?

JACEK BARBARA Kiosk wielobranżowy praca

Goczałkowice-Zdrój
JACEK BARBARA Kiosk wielobranżowy najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy JACEK BARBARA Kiosk wielobranżowy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JACEK BARBARA Kiosk wielobranżowy

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca JACEK BARBARA Kiosk wielobranżowy - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    JACEK BARBARA Kiosk wielobranżowy
    • Goczałkowice-Zdrój
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      praca na stanowisku sprzedawcy w kiosku wielobranżowym (możliwość indywidualnego ustalenia godzin pracy)

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe, umiejętność obsługi kasy fiskalnej, obsługi klienta, komunikatywność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 257,5 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Goczałkowicach-Zdroju