Czy to Twoja firma?

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Lubicz praca

Lubicz Dolny
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Lubicz najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Opiekun Lubicz Dolny
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Lubicz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Lubicz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Lubicz - oferty archiwalne

  • Opiekunka środowiskowa

    Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Lubicz
    • Lubicz Dolny
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pomoc w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowych, czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego, dbanie o czystość odzieży, dokonywanie zakupów spożywczych, dokonywanie opłat, pomoc w załatwianiu spraw urzędowych, zdrowotnych, pomoc w czynnościach higienicznych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: ukończony kurs opiekuna medycznego, opiekunki środowiskowej lub opiekuna osoby starszej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lubiczu Dolnemu