Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe REWMAX Wojciech Kot

Szwalnia
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe REWMAX Wojciech Kot najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe REWMAX Wojciech Kot

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe REWMAX Wojciech Kot

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe REWMAX Wojciech Kot - oferty archiwalne

  • Pracownik budowlany

    • Ostrowiec Świętokrzyski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace ogólnobudowlane, prace przy wykonywaniu sieci wodociągowych, kanalizacyjnych i sanitarnych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: Znajomość branży budowlanej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ostrowcu Świętokrzyskim