Czy to Twoja firma?

BYDGOSKA FABRYKA ROWERÓW I SPRZĘTU REKREACYJNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Bydgoszcz
BYDGOSKA FABRYKA ROWERÓW I SPRZĘTU REKREACYJNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ślusarz Bydgoszcz
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy BYDGOSKA FABRYKA ROWERÓW I SPRZĘTU REKREACYJNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BYDGOSKA FABRYKA ROWERÓW I SPRZĘTU REKREACYJNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca BYDGOSKA FABRYKA ROWERÓW I SPRZĘTU REKREACYJNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Ślusarz galanterii metalowej (nr 2442)

    BYDGOSKA FABRYKA ROWERÓW I SPRZĘTU REKREACYJNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wytwarzanie przy pomocy prasy małych elementów metalowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: preferowane osoby posiadające znaczny stopień niepełnosprawności

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 25 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Bydgoszczy