Czy to Twoja firma?

JAWITA.IJ.BIAŁAS,L.IW.LAMPARA SPÓŁKA JAWNA praca

Krosno
Hurtownia lodów i mrożonek
JAWITA.IJ.BIAŁAS,L.IW.LAMPARA SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn logistyka / spedycja / transport motoryzacja

Oferty pracy JAWITA.IJ.BIAŁAS,L.IW.LAMPARA SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JAWITA.IJ.BIAŁAS,L.IW.LAMPARA SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

JAWITA.IJ.BIAŁAS,L.IW.LAMPARA SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca JAWITA.IJ.BIAŁAS,L.IW.LAMPARA SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Kierowca - magazynier

    JAWITA.IJ.BIAŁAS,L.IW.LAMPARA SPÓŁKA JAWNA
    • Krosno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa magazynu, dostarczanie towaru do Klienów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe - mile widziane.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Mechanik pojazdów samochodowych

    • Krosno

      Bieżące naprawy pojazdów samochodowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne
      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe - mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Krośnie