Czy to Twoja firma?

Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola M praca

Poznań
Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola M najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bankowość / finanse administracja biurowa / praca biurowa medycyna / farmacja / zdrowie logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola M

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola M

Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola M poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola M - oferty archiwalne

  • Technik ortopeda

    Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola M
    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie prac w zakresie indywidualnego wytwarzania protez, ortez i gorsetów, obsługa pacjentów, wykonywanie innych prac wynikających z realizacji zlecenia dla konkretnego pacjenta.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: zdolności manualne, Obsługa komputera, umiejętność pracy w zespole
      • Inne wymagania: Wymagane zdolności manualne i techniczne, wyobraźnia przestrzenna. Mile widziane: wykształcenie- fizjoterapia, znajomość j.angielskiego, chęć uczenia się, odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań. Inne: kultura osobista, empatia, spokój, cierpliwość. Możliwość przyuczenia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto (poniedziałek- piatek 7:00-14:35)
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Specjalista w sekcji kosztów i analiz

    • Poznań

      Sporządzanie niezbędnych analiz w zakresie przychodów i kosztów, opracowywanie cenników usług oraz bieżący nadzór nad ich aktualizacją, monitorowanie wyceny procedur medycznych, przygotowywanie danych do Agencji Oceny Technologii Medycznych, przygotowywanie danych do indywidualnych rozliczeń oraz wyceny kosztów leczenia pacjentów pełnopłatnych, rozliczanie kosztów zgodnie z obowiązującą strukturą księgowania kosztów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
      • Uprawnienia: doświadczenie - 3 lata
      • Inne wymagania: Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z księgowością lub analizą ekonomiczną lub controllingiem. Znajomość oraz umiejętność stosowania przepisów ustawy o rachunkowości, mile widziana znajomość standardu rachunku kosztów dla Szpitali, bardzo dobra znajomość pakietu MS-Office, w szczególności Excel. Oczekiwania mile widziane: Umiejętność analitycznego myślenia, uczciwość, rzetelność oraz zaangażowanie w wykonywanie zadań, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej, otwartość na ciągłe zdobywanie wiedzy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto. Praca od pon. do pt. w godzinach: 7:00-14:35

Pracodawcy w Poznaniu