Czy to Twoja firma?

JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA praca

Olsztyn
JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kasjer Olsztyn
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Sprzedawca - kasjer

    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
    • Dobre Miasto
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Profesjonalna obsługa klienta przy kasie fiskalnej i sali sprzedaży, dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów, przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru, przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych, zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz w jego obrębie

      Wymagania

      • Uprawnienia: aktualna książeczka zdrowia
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w handlu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 3100 zł + 450 zł premii za frekwencję w pracy + premia uznaniowa
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Olsztynie