Czy to Twoja firma?

STUDIO FRYZJERSKIE VIKTORIA MONIKA SZABACIUK praca

Limanowa
Usługi fryzjerskie
STUDIO FRYZJERSKIE VIKTORIA MONIKA SZABACIUK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fryzjer Limanowa
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy STUDIO FRYZJERSKIE VIKTORIA MONIKA SZABACIUK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca STUDIO FRYZJERSKIE VIKTORIA MONIKA SZABACIUK

Praca STUDIO FRYZJERSKIE VIKTORIA MONIKA SZABACIUK - oferty archiwalne

  • Fryzjer ofpr/22/1092

    STUDIO FRYZJERSKIE VIKTORIA MONIKA SZABACIUK
    • Limanowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wg. stanowiska, fryzjer damsko-męski

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: Fryzjerstwo
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, chęci do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia z pracodawcą po okresie próbnym istnieje możliwość przedłużenia umowy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Limanowej