Czy to Twoja firma?

SOKOŁÓW S.A. ODDZIAŁ W OSIU praca

Osie
SOKOŁÓW S.A. ODDZIAŁ W OSIU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna magazyn

Oferty pracy SOKOŁÓW S.A. ODDZIAŁ W OSIU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SOKOŁÓW S.A. ODDZIAŁ W OSIU

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SOKOŁÓW S.A. ODDZIAŁ W OSIU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SOKOŁÓW S.A. ODDZIAŁ W OSIU - oferty archiwalne

  • Masarz-pakowacz

    SOKOŁÓW S.A. ODDZIAŁ W OSIU
    • Osie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - pakowanie wyrobów
      - przygotowywanie opakowań
      - układanie wyróbów w opakowaniach jednostkowych i zbiorczych

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: - badania sanitarne pracodawca zapewnia transport dla grupy min.8 osobowej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 210 do 4 651 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Osiach