Czy to Twoja firma?

Wielkopolska Agencja Pracy sp. z o.o. praca

Wągrowiec
Wielkopolska Agencja Pracy sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Wielkopolska Agencja Pracy sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wielkopolska Agencja Pracy sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Zwrotniczy

    PKP Polskie Linie Kolejowe S.A Profil pracodawcy
    • Stare Bojanowo
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Polecana
    Dodana
  • Operator żurawi wieżowych

    Zakład Techniczno-Budowlany Polbau
    • Niemcy
    Polecana
    Dodana
  • Operator maszyn

    workconcept service GmbH
    • Niemcy
    Dodana

Wielkopolska Agencja Pracy sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Wielkopolska Agencja Pracy sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pomocnik operatora maszyn

    Wielkopolska Agencja Pracy sp. z o.o.
    • Murowana Goślina
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pomoc przy ustawianiu parametrów maszyn,przygotowanie linii produkcyjnej,pomoc przy obsłudze maszyn termoformujących,weryfikacja wyprodukowanych wyrobów

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: zdolności manualno-techniczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Magazynier/ operator wózka widłowego

      Obsługa wózka widłowego -wysoki skład,prace magazynowe

      Wymagania

      • Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
      • Inne wymagania: wymagane doświadczenie w prowadzeniu wózków na wysokim składzie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 5 000 - 6 000 PLN

Pracodawcy w Wągrowcu