DROG-KAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

DROG-KAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja serwis / montaż

Oferty pracy DROG-KAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DROG-KAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

DROG-KAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca DROG-KAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Monter

    • Żywiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca przy budowie kanalizacji deszczowej oraz sanitarnej (praca w Żywcu i okolicach do 20 km)

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: doświadczenie w pracy w budownictwie/kanalizacji

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Operator koparki gąsienicowej ( 6-26t)

    • Żywiec

      Wykonywanie wykopów pod kanalizację deszczową i sanitarną (praca w Żywcu i okolicach do 20 km)

      Wymagania

      • Inne wymagania: doświadczenie w pracy min. 3 lata, uprawnienia na koparki jednonaczyniowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN

Pracodawcy w Żywcu