Czy to Twoja firma?

KRALEX JANUSZ KRALA praca

Katowice
DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA TRANSPORT LĄDOWY. ZBIERANIE ODPADÓW INNYCH NIŻ NIEBEZPIECZNE.
KRALEX JANUSZ KRALA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Lakiernik Katowice
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy KRALEX JANUSZ KRALA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KRALEX JANUSZ KRALA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca KRALEX JANUSZ KRALA - oferty archiwalne

  • Lakiernik samochodowy [1/2 etatu]

    KRALEX JANUSZ KRALA
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      - Lakierowanie pojazdów samochodowych.
      - Praca wykonywana w godzinach: 8:00-17:00 + soboty.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, Zdolności manualne
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. zawodowe mechaniczne. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 2 lata na stanowisku lakiernika samochodowego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: od 1505 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na okres próbny do 3 miesięcy. Docelowo pra
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Katowicach