Czy to Twoja firma?

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA BUDOWLANA ANN - BUD BERNARD BAZAN praca

Głogów Małopolski
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA BUDOWLANA ANN - BUD BERNARD BAZAN najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA BUDOWLANA ANN - BUD BERNARD BAZAN

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA BUDOWLANA ANN - BUD BERNARD BAZAN

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA BUDOWLANA ANN - BUD BERNARD BAZAN poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA BUDOWLANA ANN - BUD BERNARD BAZAN - oferty archiwalne

  • Kierowca kat b, możliwość zatrudnienia obywateli ukrainy

    FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA BUDOWLANA ANN - BUD BERNARD BAZAN
    • Głogów Małopolski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - rozwożenie towaru do klientow pod wskazany adres na terenie całego powiatu podkarpackiego czasami wyjazdy poza powiatem

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Przedstawiciel handlowy

    • 2 800 zł / mies.

      współprac z pozyskanymi klientami.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, handlowe
      • Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B , OBSŁUGA KOMPUTERA I PAKIETU MICROSOFT OFFICE
      • Inne wymagania: - komunikatywność, - dyspozycyjność, - mile widziana podstawowa znajomość języka słowackiego, - checia do pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia

Pracodawcy w Głogowie Małopolskim