EN-WIP Agnieszka Pietrzykowska

EN-WIP Agnieszka Pietrzykowska najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Elektryk Zduńska Wola
w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy EN-WIP Agnieszka Pietrzykowska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EN-WIP Agnieszka Pietrzykowska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca EN-WIP Agnieszka Pietrzykowska - oferty archiwalne

  • Elektromonter

    • Zduńska Wola
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Do obowiązków pracownika będzie należało wykonywanie instalacji elektrycznych i słaboprądowych na budowach lub obsługa linii produkcyjnej po wcześniejszym przeszkoleniu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
      • Uprawnienia: kat. B
      • Inne wymagania: - umiejętność obsługi maszyn elektrycznych, - umiejętność wykonywania instalacji elektrycznych na budynkach, - praca w godz. 08.00 - 16.00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zduńskiej Woli