MARITIME POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

MARITIME POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Księgowy Gdańsk
w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy MARITIME POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MARITIME POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Księgowy / Księgowa

    JT OFFICE SP ZOO
    • Pruszcz Gdański
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana

Praca MARITIME POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Starsza księgowa/ starszy księgowy

    • Gdańsk
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
      1) Prowadzenie księgowości Spółki w zakresie :
      - Prowadzenie rejestrów sprzedaży i Zakupu WDT,WNT, sprzedaż krajowa, sprzedaż usług za pośrednictwem Zakładu w innym kraju,
      - wprowadzanie dokumentów księgowych zakupu, sprzedaży, magazynowych, kasowych poleceń księgowania, wyciągów bankowych;
      - rozliczenie amortyzacji;
      - prowadzenie rozrachunków w tym przygotowywanie danych do płatności oraz wykazu zobowiązań i należności w tym wiekowania;
      - księgowanie wszystkich kosztów według zmiennych rozdzielników w tym wynagrodzenia;
      - Wystawianie FV sprzedażowych i refaktur do rozliczenia kontraktów, oraz prowadzenie dokumentacji w zakresie w jakim jest niezbędna do prawidłowego fakturowania kontraktów, ich zamknięcia oraz współpraca z działami merytorycznymi w tym zakresie w tym ewidencja i inwentaryzacja z podziałem na zamknięte i niezamknięte kontrakty;
      - uzgadnianie kont, uzgadnianie prawidłowości księgowań co do kontraktów z działami merytorycznymi, uzgadnianie kręgu kosztów;
      - raportowanie dla potrzeb Zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych w zakresie objętym zakresem czynności;
      2) Współpraca z zewnętrznymi instytucjami (US, GUS, NBP), audytorami i z biegłymi rewidentami, również w środowisku międzynarodowym w zakresie objętym wykonywanymi obowiązkami.
      3) inne zadania zlecone przez przełożonego.

      Pracodawca oferuje:
      1) Przyjazną atmosferę w pracy.
      2) Elastyczność w zakresie rozpoczęcia i zakończenia pracy.
      3) Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji.
      4) Możliwość pracy zdalnej.
      5) Praca nie daleko Dworca Głównego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), średnie zawodowe
      • Inne wymagania: - Co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku Samodzielnego Księgowego. - Znajomość aktualnych przepisów prawa podatkowego i bilansowego. - Biegła znajomość obsługi programu OPTIMA Comarch oraz MS Office. - Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. -Mile widziane doświadczenie w rozliczaniu według ustawodawstwa norweskiego, niemieckiego, duńskiego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 7 100 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku