Czy to Twoja firma?

AUTOPURE Wiesław Tomaszewski praca

Białystok
handel
AUTOPURE Wiesław Tomaszewski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy AUTOPURE Wiesław Tomaszewski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AUTOPURE Wiesław Tomaszewski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca AUTOPURE Wiesław Tomaszewski - oferty archiwalne

  • Pracownik ręcznej myjni samochodowej

    AUTOPURE Wiesław Tomaszewski
    • Białystok
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      mycie, czyszczenie, odkurzanie wnętrza auta, mycie zewnętrzne

      Pracodawca zainteresowany zatrudnieniem osób z Ukrainy

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: czynne prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Białystok

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

Pracodawcy w Białymstoku