Czy to Twoja firma?

Łódzkie Towarzystwo Alzheimerowskie praca

Łódź
Łódzkie Towarzystwo Alzheimerowskie najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fizjoterapeuta Łódź
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Łódzkie Towarzystwo Alzheimerowskie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Łódzkie Towarzystwo Alzheimerowskie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Młodszy Asystent Diagnostyki Laboratoryjnej

    Synevo Sp. z o.o.
    • Łódź
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Fizjoterapeuta

    Medycyna Grabieniec sp. z o.o.
    • Łódź
    • umowa zlecenie
    • 4 000-7 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Praca Łódzkie Towarzystwo Alzheimerowskie - oferty archiwalne

  • Fizjoterapeuta/rehabilitant

    Łódzkie Towarzystwo Alzheimerowskie
    • Łódź
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      - prowadzenie indywidualnych i zbiorowych ćwiczeń usprawniających dla podopiecznych ŚDS-u
      - prowadzenie ćwiczeń czynnych i celowych
      - wykonywanie masaży leczniczych (zaleta dodatkowa)
      - dokumentowanie prowadzonych zajęć i wykonywanych zabiegów

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Fizjoterapia
      • Inne wymagania: - ukończone kursy, szkolenia z zakresu choroby Alzheimera ( i innych chorób otępiennych)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łodzi