Czy to Twoja firma?

P.H.P.U. BOMAK MARIANNA BOGDAŃSKA praca

Łódź
P.H.P.U. BOMAK MARIANNA BOGDAŃSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna

Oferty pracy P.H.P.U. BOMAK MARIANNA BOGDAŃSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.H.P.U. BOMAK MARIANNA BOGDAŃSKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

P.H.P.U. BOMAK MARIANNA BOGDAŃSKA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca P.H.P.U. BOMAK MARIANNA BOGDAŃSKA - oferty archiwalne

  • Szwaczka odzieży damskiej lekkiej

    P.H.P.U. BOMAK MARIANNA BOGDAŃSKA
    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - indywidualne szycie całości odzieży damskiej lekkiej

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: Krawiectwo damskie
      • Inne wymagania: - staż pracy: minimum 5 lat

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łodzi